Vodacionline vs TJ Neodolatelny
Pred silvestrom si Vodáci zorganizovali minifutbalový zápas proti 2. ligovému týmu TJ Neodolatelní pod vedením Davida Ilenčíka. V zostave Vodákov sa predstavili Hrocho, Dodkom, Pučko, Reprák, Vajkopf, Parketový lev a vedúci týmu a striedačky Hancko. Na pomoc prišiel aj Marek. V šatni ešte tréner Hrocho dal základné taktické pokyny ako hrať:Ideme ich rozdrviť. Výkop bol o 19:00 miestneho času. Skóre otvoril Dodkom čím potešil celú lavičku, kde prišiel osláviť gól. Potom sa už sypali góly do Neodolatelných siete jeden za druhým a polčas sme vyhrali 9-2. V druhom polčase sme pokračovali v dobrej hre a udržiavali sme si vedenie. Na posledných 15 minút dokonca nastúpil aj Hancko do brány. Inkasoval pár gólov a zoťal vlastného hráča Vajkopfa. Vodáci nakoniec prekvapujúco vyhrali 23-19.