Zatvorenie Hrona 08

Hron sme tuto sezonu zatvorili na Revišti. Rozdelili sme sa na 2 týmy. Tým A - predseda Hrocho, šéf bezpečnosti Hancko, klimatolog Dodkom a Vlada - sa vybrali na revište už piatok večer pripraviť pôdu pre tým B - Mitko, Barbora,Laco, Vajkopf a Pučo. Tým A dorazil na Revište piatok okolo 19:30 a na veľké prekvapenie zistili, že je Revište rezervované 2 arogantnými firmami Homecredit a Mountfield, ktorý nás nechceli pustit ani dnu. Preto sme stanový tábor rozložili trošku dalej. Rozložili sme stany, najedli sme sa a slávnostne otvorili červené. Neskôr sme spravili Outsiders fotosériu, ktorá vyšla perfektne začo patrí vdaka aj fotografke Vladi. Neskor nás prišlo pozreť aj Lipnícke crew. Večer sme potom ešte stretli aj Mareka Sopka s bratom. Na 2. deň po rannej hygiene sme sa vybrali na autobus. Na zastávku pri dialnici nás zobral Marek. Trošku sme pokývali autám a nasadli do autobusu do Žiaru. Vystúpili sme hned pri hrone a kedže sme museli čakať na člny dali sme si pivo a niektori aj miešané. Spravili sme zopár záberov pri vode a vyplávali sme. Voda bola pokojná, Hrocho dokonca bol konečne nachvílku aj háčikom. Pretože bolo teplo 2 posádky sa aj okúpali - Hancko s Dodkom a Hrocho s Vladou. V 1. prípade bol navine Dodkov mikrospánok a v 2. prípade sa príčina ešte vyšetruje. Po vylodení na Revišti sme si spravili guláš, ktorý sa ako vždy vydaril. Večer sme si spravili diskotéku s DJ Hanckom. Najväčší odpalovák sladké mámení samozrejme vykúril na plné pecky, začo dostal od Laca vynadané do kokotov. Ale napríklad Hrochovi sa ale táto pieseň veľmi páčila, ale sa Hancka pred Lacom nezastal, lebo sa práve prebral zo spánku. V nedelu ráno sme si spravili 2. guláš a rozlúčili sa s týmom B. Dodkom a Hancko si šli ešte zastrielať hrušu. Tým A zostal na mieste a neskôr sa dokonca vybral aj hore na Revištský zámok. Hore sme si na pol hodinku ešte založili vatru a šli sme naspäť. Dojedli sme guláš a okolo 20:30 sme sa vybrali smutní domov.

cervene body za akciu: Hancko ze bol dobry DJ, Dodkom za precitanie klimy, Vlada za fotky, Hrocho ze bol v sobotu dobry(lebo spal v stane)

cierne body za akciu: Hrocho nevedel povinnosti clenov, neubranil DJ Hancka ked mu laco vypicoval a zato ze nebola vybrana novacikovska dan